חשמלאי בדרום

זקוקים לשירותי חשמלאי בדרום?

תושבי דרום הארץ הזקוקים לשירותיו של חשמלאי יכולים למצוא ברשת בקלות חשמלאים המתגוררים בסביבתם. המאמר יציע דרכים לחיפוש חשמלאי מוסמך בבאר שבע ובדרום הארץ ומה צריך לדעת לפני שמזמינים אותו.

חשמלאים.קום בדרום

מחפשים חשמלאי בדרום, בצפון או במרכז הארץ? כנסו לאתר חשמלאים.קום וקבלו רשימת חשמלאים מוסמכים, טלפון, סוג המומחיות ודרגת הרישיון שלהם. את אותה אינפורמציה תוכלו לקבל גם מאתר פורטל החשמלאים, דפי זהב ועוד. באתר המקצוענים תוכלו למשל לחפש לפי שם היישוב בדרום ותקבלו רשימת חשמלאים הנותנים שירות ליישוב אותו ציינתם. כדי שתוכלו לבחור את החשמלאי המקצועי ביותר בדקו ברשת או באמצעות מכרים גם המלצות עליו ואת תוקף רישיונו באתר משרד העבודה והרווחה.

חשמלאי בדרום

חשמלאי אמין בדרום או שרלטן?

בדיקת רישיונו של החשמלאי חייבת להיעשות לפני הזמנתו. בקשו ממנו את הפרטים של הרישיון ובדקו אותו ואת תוקפו. חשמלאי עוזר או חשמלאי מעשי אינם חשמלאים מוסמכים ואינם רשאים לעסוק בעבודות חשמל אלא בפיקוח של חשמלאי מוסמך. גם טכנאי שירות הוא אינו חשמלאי מוסמך למרות שהוא מתקן מכשירים חשמליים כשירות של החברה המספקת אותם. רישיון חשמלאי מוסמך או ראשי בבתים פרטיים במתח נמוך צריך להיות מסוג 2 ובבניין במתח גבוה מהנדס עם רישיון מסוג 3. מי שרישיונו אינו תואם לפרטיו במשרד העבודה והרווחה או ללא תוקף אינו רשאי לעסוק בעבודות חשמל ובמידה ופגשתם כזה דעו שהוא מתחזה ושרלטן גם אם הוא מבין בחשמל.

מדוע צריך להיות מומחה בחשמל?

עבודות חשמל חייבות להיות מקצועיות ובטיחותיות כדי למנוע תקלות שיגרמו לשריפה, פיצוץ, התחשמלות וכד'. הזמנת חשמלאי המבין בחשמל אך ללא הסמכה על מנת להוזיל את המחיר, היא מסוכנת לאין שיעור. השרלטן עלול להשתמש בחוטים שאינם מיועדים לגובה זרם החשמל, לחבר אותם בצורה רופפת ולגרום לשריפה. גם העברת חוטים ללא צינורות מבודדים עלולה לגרום לשריפה בעת תקלה ופגיעה בחוט להתחשמלות. חיבור שגוי של הארקה וחיבור לא תקין של שקע עלולים לגרום להתחשמלות. לפיכך, כאשר מדובר בסכנת חיי אדם אסור להתפשר ויש להזמין חשמלאי בעל רישיון מורשה, מקצועי ומנוסה עם המלצות. חשוב שייתן עבודה טובה ואמינה, יהיה אחראי ומהיימן גם אם המחיר גבוה ממה שהציע השרלטן. אין לשחק בחיים ואין להתעסק עם חשמל גם באופן עצמאי ולא מקצועי.

מה מותר לעשות לבד?

ישנם כמה דברים שניתן לתקן באופן עצמאי אך בניתוק המפסק הראשי לפני כל פעולה כולל החלפת מנורה שהיא המטלה הכי פשוטה. במידה והמפסק קופץ מעומס יתר של מכשירים חשמליים או ממכשירים זוללי חשמל כמו קומקום חשמלי או דוד חשמל הפועלים בו זמנית. במקרה כזה עליכם לכבות את המכשירים ולהרים את המפסק שקפץ. במידה והתופעה ממשיכה ונוצר קצר הוציאו את המכשיר מהשקע ומסרו אותו לתיקון. פעולה נוספת שתוכלו לעשות היא בדיקת מפסק הפחת. כאשר יש זרימת חשמל חריגה, מפסק הפחת מנתק באופן אוטומטי את החשמל ובכך מונע התחשמלות ומגן עלינו. לחצו על הכפתור לצד המפסק. אם המפסק אינו מגיב יש להזמין חשמלאי מוסמך באשקלון ובדרום לבדיקת הפחת. בהארקה ובלוח החשמל אין לגעת בשום אופן. גם התקנת מונה תלת פאזי בשל צריכת חשמל רבה יותר בו זמנית חייבת להיעשות על ידי חשמלאי מורשה. בתים בהם מונה חד פאזי הצורכים חשמל רב בעת ובעונה אחת, יהיו בעומס יתר ועלול להיות קצר אם לא יעברו לתלת פאזי. לשם כך, יידרשו לקבל אישור מחברת החשמל בשל השינוי במונה החשמל שלהם.

חשמלאי מוסמך בדרום

ישנם בעלי מקצוע שחייבים רישיון כדי לעסוק במקצוע ובניהם חשמלאי. רישיון זה חשוב מאוד מכיוון ומדובר בבטיחות ולפני שאתם מכניסים אליכם הביתה כל אחד שמבין בחשמל, חשוב מאוד לבקש תעודת חשמלאי מוסמך, לפני שבעל המקצוע מבצע את העבודה בביתכם. סעיף זה חשוב מאוד מכיוון ואם תפרוץ דליקה בעקבות קצר חשמלאי או עבודה לקויה, במידה והחשמלאי לא היה עם רישיון הביטוח לא יכיר בכם.

אצלנו בוולט חשמל כל החשמלאים שלנו חשמלאים מוסמכים לביצוע כל עבודות החשמל בבית ובתעשייה.

חשמלאי בדרום טלפון

כאשר אתם מחפשים חשמלאי בשעות לא רגילות, חשוב שיהיה לכם טלפון של חשמלאי בדרום מבעוד מועד, מכיוון שרוב החשמלאים כאשר מתקשרים אליהם מחוץ לשעות הפעילות והם לא מזהים את המספר, לרוב לא יענו לשיחתכם. לכן חשוב שיהיה לכם מספר טלפון של חשמלאי מוסמך בדרום מבעוד מועד.

יצאת צדיק חשמלאי אמין בדרום

אצלנו בוולט חשמלאים אנו בטוחים ברמת השירות שלנו ובאיכות העבודה. אנו בטוחים שאם ניבדק בתכנית יצאת צדיק חשמלאי, אנו נקבל את התעודה של יצאת צדיק חשמלאי.

אצלנו עובדים עם הכלים הטובים ביותר. משתמשים בחומרים הכי טובים שיש והחשמלאים אצלנו אדיבים ונותני שירות ברמה הכי גבוהה שיש. לכן כאשר אתם מחפשים חשמלאי יצאת צדיק בדרום נסו אותנו ולא תצטערו.

מחירון חשמלאי - חשמל וולט בדרום

ישנם כמה סוגי עבודות חשמל ולכל עבודה יש מחיר משלה. המחיר נקבע על פי קושי העבודה, אורך ביצוע העבודה ומחיר החומרים שהזדקקנו להם במהלך העבודה. לרשותכם מחירון חשמלאי באתרנו. אתם מוזמנים להסתכל ולהעריך, אך המחיר הסופי ייקבע אך ורק לאחר שנסתכל וניתן הצעת מחיר כתובה או דרך הטלפון על פי תיאורכם. אל תהססו להתקשר ולקבל מחיר מחשמלאי מוסמך.

חשמלאי 24/7 בדרום

אצלנו בוולט חשמלאים אנו ערוכים לתת שירות ללקוחותינו וללקוחות חדשים בשעות לא שגרתיות. זה למה אנו נקראים חשמלאי מוסמך 24/7 מכיוון שאנו נותנים שירותים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע על ידי צוות עובדים מסור ונאמן לערכי החברה. שירות ללא תחרות חשמלאי מוסמך 24/7 לבית או עסק.

חשמלאי חירום דחוף בדרום

כאשר ישנה תקלה ביום קיץ חם או ביום חורף קר וכאשר מקררים בתוך עסק אנו מבינים את הקריטיות של להיות ללא חשמל. בימים אלה אין פתרון אחר מאשר לקרוא לחשמלאי דחוף שיבוא יתקן את התקלה ויחזיר לנו את החיים למסלולם. כמובן אנו מבינים את הדחיפות לחשמלאי בימים אלה שהם קריטיים ואי אפשר לחיות דקה ללא חשמל זורם לצורך קירור חימום או הקפאת חומרים.

חשמלאי דוד חשמל בדרום

ישנם תקלות שונות ומשונות בבית פרטי שיכולות לפגוע לנו ברמת החיים היומיומית אחת מהם היא חוסר במים חמים להתקלח, זוהי תקלה נפוצה ביותר בביתכם בימי חורף כאשר דוד החשמל מקצר ולא מחמם את המים. אם יש לכם תקלה כזו אתם צריכים חשמלאי לדוד חשמל בדרום

במידה והמים קרים אל תהססו להתקשר אלינו לחשמל וולט וחשמלאי מטעמנו ייצא אליכם לתקן את תקלת החשמל בדוד החימום החשמלי.

חשמלאי בדרום המלצות

ברשות חשמל וולט שנים רבות של ניסיון. ניסיון זה הוכח כיעיל ובר ערך כאשר אנו באים לתת שירות. ברשות חשמל וולט המון המלצות מלקוחות העבר והווה. כאשר אתם מחפשים חשמלאי בדרום עם המלצות, אל תהססו לפנו אלינו לקבל המלצות על חשמלאים מוסמכים בדרום ולקבל מאיתנו הצעת מחיר לביצוע עבודת החשמל שאתם צריכים.

חשמלאי לוילות ובתים פרטיים בדרום

כאשר אתם מתכננים את בנייה ואו שיפוץ ביתכם אתם צריכים לקחת בכובד ראש את תהליך תכנון חשמל בהתאם לסטנדרטים הקבועים בשוק ובהתאם לצורת חייכם. ישנם כמה וכמה סוגים של תכנון חשמל כאשר בונים או משפצים בית. עם הזמן מתפתחים בשוק חידושים והמצאות בתחום החשמל ואנו ננסה לשלב את החידושים הכי עדכניים בשוק כאשר אנו מתכננים את החשמל בביתכם החדש. אל תהססו לפנות אלינו לפני שאתם מתחילים בבניית בית או וילה חדשה או משפצים בית קיים וצריכים תכנון חשמל מקדים.

חשמלאי ואיש החזקה בדרום

במבנים מסוימים דורשים אנשי החזקה בעלי רישיון חשמל מתאים. אצלנו בחשמל וולט עובדים שלנו בעלי יידע נרחב במערכות מגורים ותעשייה. אצלנו כל חשמלאי הוא איש החזקה אשר מסוגל לבצע עבודות החזקה שוטפות במבנה שלכם. כאשר אתם מתקשרים אלינו לקבל הצעת מחיר אנא ציינו שאתם צריכים עבודות החזקה הכוללות חשמלאי מוסמך בדרום

חשמלאי ותקשורת

אצלנו בוולט חשמל יודעים לתת פתרונות תקשורת לקווי תקשורת אינטרנטית תקשורת טלפון וטלוויזיה. אנו יודעים לבצע הנחת תשתיות חשמל וטלפון בכל מבנה, בסטנדרטים גבוהים ולפי תכנית חשמל בצורה המהירה והנכונה ביותר.

חשמלאי זול בדרום

לא תמיד הזול הוא הנכון, במיוחד בעבודת אשר דורשות שימוש בחומרים איכותיים ובבעלי מקצוע מן השורה הראשונה. אצלנו בחשמל וולט תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם במחיר הטוב ביותר שניתן להציע לסוג העבודה ורמת קושי הביצוע שלה. המחיר נקבע בהתאם למחירון חשמלאים מוסמכים הקבוע בשוק.

חשמלאי זמין בדרום

כאשר ‏מתקשרים לחשמלאי חשוב מאוד לבדוק זמינות מהירה. ישנם תקלות אשר לא סובלות דיחוי ודורשות חשמלאי מוסמך במהירות גבוהה שיגיע ותקן את תקלת חשמל אצלכם. תקלות אלו כגון מקררים, מזגנים ודודי חימום אינם סובלים דחוי. התקשרו אלינו לחשמל וולט לבדוק זמינות חשמלאי בזמינות גבוהה, ‏אשר יגיע לביתכם במהירות האפשרית כדי לתקן או למנוע תקלת בחשמל שלכם.

חשמלאי זרם חזק

‏ישנם כמה סוגים של חשמלאים ולא כל חשמלאי יכול לטפל במבנים בעלי זרם חזק. חשמלאי זה נקרא חשמלאי זרם גבוה. ברשותנו מספר חשמלאים בעלי רישיון מתאים לטיפול בתקלות חשמל אשר דורשות רישיון חשמל זרם גבוה. התקשרו אלינו לחשמל וולט לקבלת הצעת מחיר לחשמלאי אשר ייתן לכם פתרון בבעיות זרם גבוה בתעשייה, חקלאות, עסקי ומוסדי

עבודות חשמל בדרום

‏כאשר אתם מחפשים חשמלאי בדרום ‏אתם בוודאי צריכים ביצוע של עבודות חשמל מסוימות. ישנם כמה סוגי חשמלאים. ישנם כאלה אשר רק פותרים תקלות וכאלה אשר עושים תשתיות חשמל. אצלנו בחשמל וולט מבצעים תשתיות חשמל מאפס וגם פותרים תקלות חשמל. אצלנו תקבלו פתרון מושלם לכל העבודות החשמל הדרושות אצלכם בבית או בעסק.

עבודת חשמל שאנו מבצעים:

 • ביקור חשמלאי מוסמך
 • התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד
 • ביקור חשמלאי בשעות הלילה
 • התקנת לוח חשמל (לוח בסיסי)
 • החלפת נקודת שקע חשמל
 • החלפת פקק
 • החלפת שקע תלת פאזי
 • התקנת מפסק פחת – תלת פאזי
 • התקנת מפסק פחת – חד פאזי
 • התקנת מפסק זרם ראשי – תלת פאזי
 • התקנת נקודה למכונת כביסה
 • התקנת נקודת חשמל חדשה -חיווט חיצוני
 • התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס
 • נקודת חשמל חדשה -חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים.
 • התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק
 • התקנת נקודה תלת פאזית למזגן
 • תיקון דודי חשמל
 • בדיקת חשמל

אזורי שירות נוספים של חשמלאי מוסמך בדרום

צרו קשר עכשיו
050-999-5224
ניתן ליצור קשר באמצעות מילוי הטופס המופיע למטה