חשמלאי בבאר שבע

בישראל ישנם כ-70 אלף חשמלאים מוסמכים ומחוץ להם רבים העוסקים בתחום ללא הסמכה ומסכנים את הלקוחות. המאמר יפרט איך תדעו שאיש המקצוע הוא חשמלאי בבאר שבע.

מה צריך כדי להיות חשמלאי מוסמך בבאר שבע?

כדי לקבל רישיון הסמכה בחשמל ולהיות מורשה לפקח ולעסוק בעבודות חשמל, יש ללמוד. לא כל אדם עם ידע בחשמל יכול לעסוק בתחום. חשמלאי בבאר שבע יכול לקבל הסמכה לאחר שעשה קורס ועבר את מבחני ההסמכה של משרד הכלכלה והמסחר. רק אז יקבל רישיון בתוקף. גם עוזר חשמלאי או חשמלאי מעשי צריכים רישיון. ההבדל שחשמלאי מעשי רשאי לעסוק בעבודות חשמל במתח נמוך בלבד. חשמלאי ראשי, מעשי ועוזר חשמלאי למעשה מרכיבים את הצוות המקצועי.

החשמלאי הראשי יכול לפקח על העבודות ולאבחן את הבעיה. הוא גם נותן את ההוראות ואילו החשמלאי המעשי נותן משימות לעוזרים. החשמלאי הראשי בדרגה הגבוהה כיוון שהוא רשאי לעבוד במתח גבוה בעבודות חשמל בבניינים, בתעשייה ובבתים. מתחת ל- 8,300 אמפר מספיק להזמין חשמלאי מעשי לתיקון תקלה בבית. בבאר שבע ישנם צוותים מקצועיים המורשים לעסוק בחשמל עם ניסיון, ידע וזמינות כאשר זקוקים להם.

חשמלאי בבאר שבע

באילו מקרים מזמינים חשמלאי?

כאשר ישנה תקלה או הפסקת חשמל שאינה נובעת מבניין המגורים או הרחוב בו גרים יש צורך להזמין חשמלאי. אסור לנסות ולתקן את הקצר או תקלה אחרת לבד גם אם יש לכם ידע בחשמל ואתם בטוחים שזה אפשרי. החשמלאי המקצועי יבדוק את הזרם ויתקן את הקצר. בשל ריבוי חוטי החשמל והמפסקים בארון החשמל חובה לשמור על הבטיחות.

סיבה נוספת להזמין חשמלאי היא כאשר משפצים את הבית. החשמלאי מוסמך להוסיף שקעים, להחליף אותם, להתקין נקודות חשמל נוספות, לבדוק את ההארקה, להתקין גופי תאורה, מאווררי תקרה, שעוני שבת, להחליף ולטפל בתלת פאזי, להתקין את המערכת החשמלית ולפתור בעיות בארון החשמל. בשביל עבודות כאלו ניתן להזמין חשמלאי רגיל במידה והמתח נמוך. לרוב חשמלאים המוסמכים לעבוד במתח גבוה יתקינו מערכת חשמל בבניינים חדשים ויפקחו על העבודות. תופעה מצערת היא שבשנים האחרונות ישנם לא מעט חאפרים המתחזים לחשמלאים ומהם יש להיזהר.

כיצד ניתן למנוע ממתחזים לעסוק בחשמל?

חשמלאים מתחזים המבינים מעט בחשמל ועוסקים במקצוע ללא רישיון וללא קורס הסמכה אינם מקצועיים. ולכן בשנתיים האחרונות עודכנו התנאים לקבלת הרישיונות ויצאו סוגים חדשים המותנים בהשתלמויות תקופתיות ובהתמחויות. מעבר לכך, בדיקה קטנה לפי שם החשמלאי במאגר של משרד העבודה והרווחה יכולה בשניות ללמד אותנו אם אכן החשמלאי מוסמך ולא מתחזה, איזו דרגת רישיון יש לו והאם לרישיון יש תוקף.

מספיק שתזמינו חשמלאי שאינו מוסמך והוא יחבר חוטי חשמל באופן שגוי או ללא צינור מבודד, וזה יגרום לשריפה או התחשמלות. כלומר, העיסוק בתחום ללא רישיון הוא עבירה פלילית.

המלצות על חשמלאי מקצועי

חשוב מאוד לקבל המלצות ממכרים ולבדוק את אתרי האינטרנט בהם מופיעות חוות דעת על החשמלאים. באתר המקצוענים למשל, תוכלו למצוא חוות דעת לפי עיר המגורים והן מהימנות ואמיתיות. בדרך כלל ימליצו על החשמלאי מבחינת המקצועיות, הזמינות, קצב העבודה, המומחיות והשירות שלו. גם המלצות לגבי הוגנות המחיר יופיעו באתרים מסוימים.

רצוי לבדוק במחירון חשמלאים עלויות כדי לקבל סדר גודל של ההוצאה הצפויה בשל העובדה שאין מחיר אחיד בין החשמלאים. לא תמיד זול הוא בהכרח טוב ובטיחותי. המחירון ייתן לכם להתכונן להוצאה, אך רצוי לבקש הצעות מחיר לפני העבודות ולהשוות ביניהן ולקחת בחשבון את הלו"ז שלהן והנוחות שלכם.

חשמלאי מוסמך בבאר שבע

ישנם בעלי מקצוע שחייבים רישיון כדי לעסוק במקצוע ובניהם חשמלאי. רישיון זה חשוב מאוד מכיוון ומדובר בבטיחות ולפני שאתם מכניסים אליכם הביתה כל אחד שמבין בחשמל, חשוב מאוד לבקש תעודת חשמלאי מוסמך, לפני שבעל המקצוע מבצע את העבודה בביתכם. סעיף זה חשוב מאוד מכיוון ואם תפרוץ דליקה בעקבות קצר חשמלאי או עבודה לקויה, במידה והחשמלאי לא היה עם רישיון הביטוח לא יכיר בכם.

אצלנו בוולט חשמל כל החשמלאים שלנו חשמלאים מוסמכים לביצוע כל עבודות החשמל בבית ובתעשייה.

חשמלאי באר שבע טלפון

כאשר אתם מחפשים חשמלאי בשעות לא רגילות, חשוב שיהיה לכם טלפון של חשמלאי בבאר שבע מבעוד מועד, מכיוון שרוב החשמלאים כאשר מתקשרים אליהם מחוץ לשעות הפעילות והם לא מזהים את המספר, לרוב לא יענו לשיחתכם. לכן חשוב שיהיה לכם מספר טלפון של חשמלאי מוסמך בבאר שבע מבעוד מועד.

יצאת צדיק חשמלאי אמין בבאר שבע

אצלנו בוולט חשמלאים אנו בטוחים ברמת השירות שלנו ובאיכות העבודה. אנו בטוחים שאם ניבדק בתכנית יצאת צדיק חשמלאי, אנו נקבל את התעודה של יצאת צדיק חשמלאי.

אצלנו עובדים עם הכלים הטובים ביותר. משתמשים בחומרים הכי טובים שיש והחשמלאים אצלנו אדיבים ונותני שירות ברמה הכי גבוהה שיש. לכן כאשר אתם מחפשים חשמלאי יצאת צדיק בבאר שבע נסו אותנו ולא תצטערו.

מחירון חשמלאי - חשמל וולט באר שבע

ישנם כמה סוגי עבודות חשמל ולכל עבודה יש מחיר משלה. המחיר נקבע על פי קושי העבודה, אורך ביצוע העבודה ומחיר החומרים שהזדקקנו להם במהלך העבודה. לרשותכם מחירון חשמלאי באתרנו. אתם מוזמנים להסתכל ולהעריך, אך המחיר הסופי ייקבע אך ורק לאחר שנסתכל וניתן הצעת מחיר כתובה או דרך הטלפון על פי תיאורכם. אל תהססו להתקשר ולקבל מחיר מחשמלאי מוסמך.

חשמלאי 24/7 בבאר שבע

אצלנו בוולט חשמלאים אנו ערוכים לתת שירות ללקוחותינו וללקוחות חדשים בשעות לא שגרתיות. זה למה אנו נקראים חשמלאי מוסמך 24/7 מכיוון שאנו נותנים שירותים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע על ידי צוות עובדים מסור ונאמן לערכי החברה. שירות ללא תחרות חשמלאי מוסמך 24/7 לבית או עסק.

חשמלאי חירום דחוף בבאר שבע

כאשר ישנה תקלה ביום קיץ חם או ביום חורף קר וכאשר מקררים בתוך עסק אנו מבינים את הקריטיות של להיות ללא חשמל. בימים אלה אין פתרון אחר מאשר לקרוא לחשמלאי דחוף שיבוא יתקן את התקלה ויחזיר לנו את החיים למסלולם. כמובן אנו מבינים את הדחיפות לחשמלאי בימים אלה שהם קריטיים ואי אפשר לחיות דקה ללא חשמל זורם לצורך קירור חימום או הקפאת חומרים.

חשמלאי דוד חשמל בבאר שבע

ישנם תקלות שונות ומשונות בבית פרטי שיכולות לפגוע לנו ברמת החיים היומיומית אחת מהם היא חוסר במים חמים להתקלח, זוהי תקלה נפוצה ביותר בביתכם בימי חורף כאשר דוד החשמל מקצר ולא מחמם את המים. אם יש לכם תקלה כזו אתם צריכים חשמלאי לדוד חשמל בבאר שבע

במידה והמים קרים אל תהססו להתקשר אלינו לחשמל וולט וחשמלאי מטעמנו ייצא אליכם לתקן את תקלת החשמל בדוד החימום החשמלי.

חשמלאי בבאר שבע המלצות

ברשות חשמל וולט שנים רבות של ניסיון. ניסיון זה הוכח כיעיל ובר ערך כאשר אנו באים לתת שירות. ברשות חשמל וולט המון המלצות מלקוחות העבר והווה. כאשר אתם מחפשים חשמלאי בבאר שבע עם המלצות, אל תהססו לפנו אלינו לקבל המלצות על חשמלאים מוסמכים בבאר שבע ולקבל מאיתנו הצעת מחיר לביצוע עבודת החשמל שאתם צריכים.

חשמלאי לוילות ובתים פרטיים בבאר שבע

כאשר אתם מתכננים את בנייה ואו שיפוץ ביתכם אתם צריכים לקחת בכובד ראש את תהליך תכנון חשמל בהתאם לסטנדרטים הקבועים בשוק ובהתאם לצורת חייכם. ישנם כמה וכמה סוגים של תכנון חשמל כאשר בונים או משפצים בית. עם הזמן מתפתחים בשוק חידושים והמצאות בתחום החשמל ואנו ננסה לשלב את החידושים הכי עדכניים בשוק כאשר אנו מתכננים את החשמל בביתכם החדש. אל תהססו לפנות אלינו לפני שאתם מתחילים בבניית בית או וילה חדשה או משפצים בית קיים וצריכים תכנון חשמל מקדים.

חשמלאי ואיש החזקה בבאר שבע

במבנים מסוימים דורשים אנשי החזקה בעלי רישיון חשמל מתאים. אצלנו בחשמל וולט עובדים שלנו בעלי יידע נרחב במערכות מגורים ותעשייה. אצלנו כל חשמלאי הוא איש החזקה אשר מסוגל לבצע עבודות החזקה שוטפות במבנה שלכם. כאשר אתם מתקשרים אלינו לקבל הצעת מחיר אנא ציינו שאתם צריכים עבודות החזקה הכוללות חשמלאי מוסמך בבאר שבע

חשמלאי ותקשורת

אצלנו בוולט חשמל יודעים לתת פתרונות תקשורת לקווי תקשורת אינטרנטית תקשורת טלפון וטלוויזיה. אנו יודעים לבצע הנחת תשתיות חשמל וטלפון בכל מבנה, בסטנדרטים גבוהים ולפי תכנית חשמל בצורה המהירה והנכונה ביותר.

חשמלאי זול בבאר שבע

לא תמיד הזול הוא הנכון, במיוחד בעבודת אשר דורשות שימוש בחומרים איכותיים ובבעלי מקצוע מן השורה הראשונה. אצלנו בחשמל וולט תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם במחיר הטוב ביותר שניתן להציע לסוג העבודה ורמת קושי הביצוע שלה. המחיר נקבע בהתאם למחירון חשמלאים מוסמכים הקבוע בשוק.

חשמלאי זמין בבאר שבע

כאשר ‏מתקשרים לחשמלאי חשוב מאוד לבדוק זמינות מהירה. ישנם תקלות אשר לא סובלות דיחוי ודורשות חשמלאי מוסמך במהירות גבוהה שיגיע ותקן את תקלת חשמל אצלכם. תקלות אלו כגון מקררים, מזגנים ודודי חימום אינם סובלים דחוי. התקשרו אלינו לחשמל וולט לבדוק זמינות חשמלאי בזמינות גבוהה, ‏אשר יגיע לביתכם במהירות האפשרית כדי לתקן או למנוע תקלת בחשמל שלכם.

חשמלאי זרם חזק

‏ישנם כמה סוגים של חשמלאים ולא כל חשמלאי יכול לטפל במבנים בעלי זרם חזק. חשמלאי זה נקרא חשמלאי זרם גבוה. ברשותנו מספר חשמלאים בעלי רישיון מתאים לטיפול בתקלות חשמל אשר דורשות רישיון חשמל זרם גבוה. התקשרו אלינו לחשמל וולט לקבלת הצעת מחיר לחשמלאי אשר ייתן לכם פתרון בבעיות זרם גבוה בתעשייה, חקלאות, עסקי ומוסדי

עבודות חשמל בבאר שבע

‏כאשר אתם מחפשים חשמלאי בבאר שבע ‏אתם בוודאי צריכים ביצוע של עבודות חשמל מסוימות. ישנם כמה סוגי חשמלאים. ישנם כאלה אשר רק פותרים תקלות וכאלה אשר עושים תשתיות חשמל. אצלנו בחשמל וולט מבצעים תשתיות חשמל מאפס וגם פותרים תקלות חשמל. אצלנו תקבלו פתרון מושלם לכל העבודות החשמל הדרושות אצלכם בבית או בעסק.

עבודת חשמל שאנו מבצעים:

 • ביקור חשמלאי מוסמך
 • התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד
 • ביקור חשמלאי בשעות הלילה
 • התקנת לוח חשמל (לוח בסיסי)
 • החלפת נקודת שקע חשמל
 • החלפת פקק
 • החלפת שקע תלת פאזי
 • התקנת מפסק פחת – תלת פאזי
 • התקנת מפסק פחת – חד פאזי
 • התקנת מפסק זרם ראשי – תלת פאזי
 • התקנת נקודה למכונת כביסה
 • התקנת נקודת חשמל חדשה -חיווט חיצוני
 • התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס
 • נקודת חשמל חדשה -חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים.
 • התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק
 • התקנת נקודה תלת פאזית למזגן
 • תיקון דודי חשמל
 • בדיקת חשמל

אזורי שירות נוספים של חשמלאי באר שבע

צרו קשר עכשיו
050-999-5224
ניתן ליצור קשר באמצעות מילוי הטופס המופיע למטה