חשמלאי באשקלון

מחפשים חשמלאי באשקלון?

מחפשים חשמלאי באשקלון? חיפוש מהיר באינטרנט יעלה נתונים על חשמלאים באשקלון וברוב האתרים יופיעו גם חוות דעת עליהם. המאמר יציע דרכים כיצד לבחור בחשמלאי מקצועי ובעל רישיון ובאילו מקרים להזמין אותו.

תקלות הדורשות חשמלאי מקצועי

ישנן הרבה סיבות שבגללן יש צורך בהזמנת חשמלאי. גם אם זהו חשמלאי באשקלון או בכל מקום אחר, קודם כל הוא חייב להיות מומחה בתחום, מקצועי, אמין, אחראי ובעל רישיון לעסוק בעבודות חשמל. אז אלו תקלות דורשות הזמנת חשמלאי?

  • קצר - הפחת בארון החשמל קפץ וייתכן שיש מכשיר חשמלי הגורם לקצר. החשמלאי יבדוק את הפחת ומעגלי החשמל בבית כדי להבין אם הבעיה בפחת או במכשיר מקצר.
  • המפסק הראשי קופץ - כאשר המפסק קופץ הרבה פעמים, כנראה שאין חלוקה שווה בין הפאזות. החשמלאי יבדוק את תקינותו של המפסק וכנראה שיהיה צורך להגדיל את הפאזות מחד פאזי לתלת פאזי.
  • מתח החשמל יורד ועולה לסירוגין - יכול לגרום לנזק במכשירי החשמל ולכן חשמלאי יבדוק אם הבעיה אכן במתח ויטפל בכך.
  • שריפה בלוח החשמל - עומס על פיוז עלול לגרום לו להישרף ולהצית אש בלוח החשמל. ברגע שהרחתם ריח שרוף הזמינו חשמלאי ואל תנסו לתקן לבד.
  • חלודה בלוח החשמל - בבתים ישנים נוצרת קורוזיה מלחות לאורך השנים בארון החשמל. במידה ותראו חלודה הזמינו חשמלאי להחלפת הלוח.
  • חיבור לא חוקי ללוח החשמל - אם יש לכם חשד ששכן התחבר באופן פיראטי ללוח החשמל בבניין או אליכם, הזמינו חשמלאי שיבדוק את העניין. התחברות מעל המותר יכולה לגרום לשריפה בלוח.
חשמלאי באשקלון

כיצד עוד יכול לעזור החשמלאי?

מלבד בדיקות ותקלות, חשמלאי יכול להתקין נקודות חשמל, להרכיב או להחליף שקעים, לטפל בהארקה, להחליף את המערכת לתלת פאזי ולהרכיב מפסקים ואביזרי חשמל. למשל, שעון שבת לתאורה ולמזגן אצל שומרי המסורת, הוא אביזר נחוץ ביותר. גם התקנת גופי תאורה מותקנים באמצעות חשמלאי למעט הגופים העצמאיים. כמובן שכל אחד יכול להחליף מנורה וגם אז יש לנתק את הזרם הראשי, אך גופי תאורה אותם מתקינים בעזרת כלי עבודה מחייבים הרכבה של חשמלאי בעל רישיון. מעבר לכך, החשמלאי יתאים את גוף התאורה לסוג הקיר או התקרה על פי גודלו ומשקלו. דוגמא נוספת היא התקנת מאוורר תקרה. מכיוון שגם במקרה הזה ישנה התעסקות עם כלי עבודה, התקנה לא נכונה עלולה לגרום לקצר, שריפה או התחשמלות. וכדי לקבל אחריות על המכשיר חובה שיהיה מותקן על ידי חשמלאי מוסמך.

איך נדע שהחשמלאי מוסמך לעבודות חשמל?

כאשר מזמינים חשמלאי בבאר שבע, אשקלון או בכל מקום אחר בארץ, גם באמצעות המלצות, בקשו טרם הגעתו את מספר הרישיון או תעודת הזהות שלו. תוכלו להיכנס לפורטל של משרד העבודה והרווחה ובקליק אחד לדעת אם החשמלאי מוסמך, עד איזה מתח הוא יכול לעבוד והאם רישיונו תקף. בדיקת ההסמכה חשובה ביותר כדי להימנע מחשמלאים שאינם מקצועיים ומעמידים פנים שהם בעלי הסמכה. כדי לבדוק את המיומנות והשירות של החשמלאי בקשו תכנית מפורטת הכוללת לוח זמנים והצעת מחיר. תוכלו לבקש מכמה חשמלאים מומלצים הצעות מחיר וכך תוכלו להשוות ביניהם. בנוסף, בדקו באינטרנט את מחירון החשמלאים בו ישנם מחירים ממוצעים של התקנת אביזרי חשמל כמו גופי תאורה או שעון שבת, החלפת שקעים, מחירים לחד פאזי ולתלת פאזי, התקנת לוחות חשמל, עבודות ותיקונים. כך תוכלו לדעת בערך את המחיר שעליכם לשלם. היתרון בכך הוא שלא תצאו מרומים ותוכלו לתכנן את התקציב שלכם לתוכנית שיפוץ המערכת החשמלית. בכל מקרה, גם לאחר הצעת המחיר תוכלו לעמוד על המקח ולהוריד את המחיר.

חשמלאי באשקלון מוסמך - חשמל וולט

צרו קשר עכשיו
050-999-5224
ניתן ליצור קשר באמצעות מילוי הטופס המופיע למטהפרטי התקשרות
חשמל וולט
פריסה ארצית
contact@kobielectric.co.il
תחומי פעילות