חשמלאי באשקלון

מחפשים חשמלאי באשקלון? חיפוש מהיר באינטרנט יעלה נתונים על חשמלאים באשקלון וברוב האתרים יופיעו גם חוות דעת עליהם. המאמר יציע דרכים כיצד לבחור בחשמלאי מקצועי ובעל רישיון ובאילו מקרים להזמין אותו.

תקלות הדורשות חשמלאי מקצועי באשקלון

ישנן הרבה סיבות שבגללן יש צורך בהזמנת חשמלאי. גם אם זהו חשמלאי באשקלון או בכל מקום אחר, קודם כל הוא חייב להיות מומחה בתחום, מקצועי, אמין, אחראי ובעל רישיון לעסוק בעבודות חשמל. אז אלו תקלות דורשות הזמנת חשמלאי?

 • קצר - הפחת בארון החשמל קפץ וייתכן שיש מכשיר חשמלי הגורם לקצר. החשמלאי יבדוק את הפחת ומעגלי החשמל בבית כדי להבין אם הבעיה בפחת או במכשיר מקצר.
 • המפסק הראשי קופץ - כאשר המפסק קופץ הרבה פעמים, כנראה שאין חלוקה שווה בין הפאזות. החשמלאי יבדוק את תקינותו של המפסק וכנראה שיהיה צורך להגדיל את הפאזות מחד פאזי לתלת פאזי.
 • מתח החשמל יורד ועולה לסירוגין - יכול לגרום לנזק במכשירי החשמל ולכן חשמלאי יבדוק אם הבעיה אכן במתח ויטפל בכך.
 • שריפה בלוח החשמל - עומס על פיוז עלול לגרום לו להישרף ולהצית אש בלוח החשמל. ברגע שהרחתם ריח שרוף הזמינו חשמלאי באשקלון ואל תנסו לתקן לבד.
 • חלודה בלוח החשמל - בבתים ישנים נוצרת קורוזיה מלחות לאורך השנים בארון החשמל. במידה ותראו חלודה הזמינו חשמלאי להחלפת הלוח.
 • חיבור לא חוקי ללוח החשמל - אם יש לכם חשד ששכן התחבר באופן פיראטי ללוח החשמל בבניין או אליכם, הזמינו חשמלאי שיבדוק את העניין. התחברות מעל המותר יכולה לגרום לשריפה בלוח.
חשמלאי באשקלון

כיצד עוד יכול לעזור החשמלאי?

מלבד בדיקות ותקלות, חשמלאי באשקלון יכול להתקין נקודות חשמל, להרכיב או להחליף שקעים, לטפל בהארקה, להחליף את המערכת לתלת פאזי ולהרכיב מפסקים ואביזרי חשמל. למשל, שעון שבת לתאורה ולמזגן אצל שומרי המסורת, הוא אביזר נחוץ ביותר.

גם התקנת גופי תאורה מותקנים באמצעות חשמלאי באשקלון למעט הגופים העצמאיים. כמובן שכל אחד יכול להחליף מנורה וגם אז יש לנתק את הזרם הראשי, אך גופי תאורה אותם מתקינים בעזרת כלי עבודה מחייבים הרכבה של חשמלאי בעל רישיון. מעבר לכך, החשמלאי יתאים את גוף התאורה לסוג הקיר או התקרה על פי גודלו ומשקלו. דוגמא נוספת היא התקנת מאוורר תקרה. מכיוון שגם במקרה הזה ישנה התעסקות עם כלי עבודה, התקנה לא נכונה עלולה לגרום לקצר, שריפה או התחשמלות. וכדי לקבל אחריות על המכשיר חובה שיהיה מותקן על ידי חשמלאי מוסמך.

איך נדע שהחשמלאי מוסמך לעבודות חשמל?

כאשר מזמינים חשמלאי בבאר שבע, אשקלון או בכל מקום אחר בארץ, גם באמצעות המלצות, בקשו טרם הגעתו את מספר הרישיון או תעודת הזהות שלו. תוכלו להיכנס לפורטל של משרד העבודה והרווחה ובקליק אחד לדעת אם החשמלאי מוסמך, עד איזה מתח הוא יכול לעבוד והאם רישיונו תקף. בדיקת ההסמכה חשובה ביותר כדי להימנע מחשמלאים שאינם מקצועיים ומעמידים פנים שהם בעלי הסמכה. כדי לבדוק את המיומנות והשירות של החשמלאי בקשו תכנית מפורטת הכוללת לוח זמנים והצעת מחיר.

תוכלו לבקש מכמה חשמלאים מומלצים הצעות מחיר וכך תוכלו להשוות ביניהם. בנוסף, בדקו באינטרנט את מחירון החשמלאים בו ישנם מחירים ממוצעים של התקנת אביזרי חשמל כמו גופי תאורה או שעון שבת, החלפת שקעים, מחירים לחד פאזי ולתלת פאזי, התקנת לוחות חשמל, עבודות ותיקונים. כך תוכלו לדעת בערך את המחיר שעליכם לשלם. היתרון בכך הוא שלא תצאו מרומים ותוכלו לתכנן את התקציב שלכם לתכנית שיפוץ המערכת החשמלית. בכל מקרה, גם לאחר הצעת המחיר תוכלו לעמוד על המקח ולהוריד את המחיר.

חשמלאי באשקלון מוסמך - חשמל וולט

חשמלאי מוסמך באשקלון

ישנם בעלי מקצוע שחייבים רישיון כדי לעסוק במקצוע ובניהם חשמלאי. רישיון זה חשוב מאוד מכיוון ומדובר בבטיחות ולפני שאתם מכניסים אליכם הביתה כל אחד שמבין בחשמל, חשוב מאוד לבקש תעודת חשמלאי מוסמך, לפני שבעל המקצוע מבצע את העבודה בביתכם. סעיף זה חשוב מאוד מכיוון ואם תפרוץ דליקה בעקבות קצר חשמלאי או עבודה לקויה, במידה והחשמלאי לא היה עם רישיון הביטוח לא יכיר בכם.

אצלנו בוולט חשמל כל החשמלאים שלנו חשמלאים מוסמכים לביצוע כל עבודות החשמל בבית ובתעשייה.

יצאת צדיק חשמלאי אמין באשקלון

אצלנו בוולט חשמלאים אנו בטוחים ברמת השירות שלנו ובאיכות העבודה. אנו בטוחים שאם ניבדק בתכנית יצאת צדיק חשמלאי, אנו נקבל את התעודה של יצאת צדיק חשמלאי באשקלון.

אצלנו עובדים עם הכלים הטובים ביותר. משתמשים בחומרים הכי טובים שיש והחשמלאים אצלנו אדיבים ונותני שירות ברמה הכי גבוהה שיש. לכן כאשר אתם מחפשים חשמלאי יצאת צדיק באשקלון נסו אותנו ולא תצטערו.

חשמלאי אשקלון טלפון

כאשר אתם מחפשים חשמלאי באשקלון בשעות לא רגילות, חשוב שיהיה לכם טלפון של חשמלאי באשקלון מבעוד מועד, מכיוון שרוב החשמלאים כאשר מתקשרים אליהם מחוץ לשעות הפעילות והם לא מזהים את המספר, לרוב לא יענו לשיחתכם. לכן חשוב שיהיה לכם מספר טלפון של חשמלאי מוסמך באשקלון מבעוד מועד.

מחירון חשמלאי - חשמל וולט אשקלון

ישנם כמה סוגי עבודות חשמל ולכל עבודה יש מחיר משלה. המחיר נקבע על פי קושי העבודה, אורך ביצוע העבודה ומחיר החומרים שהזדקקנו להם במהלך העבודה. לרשותכם מחירון חשמלאים באתרנו. אתם מוזמנים להסתכל ולהעריך, אך המחיר הסופי ייקבע אך ורק לאחר שנסתכל וניתן הצעת מחיר כתובה או דרך הטלפון על פי תיאורכם. אל תהססו להתקשר ולקבל מחיר מחשמלאי מוסמך.

חשמלאי חירום דחוף באשקלון

כאשר ישנה תקלה ביום קיץ חם או ביום חורף קר וכאשר מקררים בתוך עסק אנו מבינים את הקריטיות של להיות ללא חשמל. בימים אלה אין פתרון אחר מאשר לקרוא לחשמלאי דחוף שיבוא יתקן את התקלה ויחזיר לנו את החיים למסלולם. כמובן אנו מבינים את הדחיפות לחשמלאי בימים אלה שהם קריטיים ואי אפשר לחיות דקה ללא חשמל זורם לצורך קירור חימום או הקפאת חומרים.

חשמלאי 24/7 באשקלון

אצלנו בוולט חשמלאים אנו ערוכים לתת שירות ללקוחותינו וללקוחות חדשים בשעות לא שגרתיות. זה למה אנו נקראים חשמלאי מוסמך 24/7 מכיוון שאנו נותנים שירותים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע על ידי צוות עובדים מסור ונאמן לערכי החברה. שירות ללא תחרות חשמלאי מוסמך 24/7 לבית או עסק.

חשמלאי דוד חשמל באשקלון

ישנם תקלות שונות ומשונות בבית פרטי שיכולות לפגוע לנו ברמת החיים היומיומית אחת מהם היא חוסר במים חמים להתקלח, זוהי תקלה נפוצה ביותר בביתכם בימי חורף כאשר דוד החשמל מקצר ולא מחמם את המים. אם יש לכם תקלה כזו אתם צריכים חשמלאי לדוד חשמל באשקלון

במידה והמים קרים אל תהססו להתקשר אלינו לחשמל וולט וחשמלאי מטעמנו ייצא אליכם לתקן את תקלת החשמל בדוד החימום החשמלי.

חשמלאי לוילות ובתים פרטיים באשקלון

כאשר אתם מתכננים את בנייה ואו שיפוץ ביתכם אתם צריכים לקחת בכובד ראש את תהליך תכנון חשמל בהתאם לסטנדרטים הקבועים בשוק ובהתאם לצורת חייכם. ישנם כמה וכמה סוגים של תכנון חשמל כאשר בונים או משפצים בית. עם הזמן מתפתחים בשוק חידושים והמצאות בתחום החשמל ואנו ננסה לשלב את החידושים הכי עדכניים בשוק כאשר אנו מתכננים את החשמל בביתכם החדש. אל תהססו לפנות אלינו לפני שאתם מתחילים בבניית בית או וילה חדשה או משפצים בית קיים וצריכים תכנון חשמל מקדים.

חשמלאים באשקלון המלצות

ברשות חשמל וולט שנים רבות של ניסיון. ניסיון זה הוכח כיעיל ובר ערך כאשר אנו באים לתת שירות. ברשות חשמל וולט המון המלצות מלקוחות העבר והווה. כאשר אתם מחפשים חשמלאי באשקלון עם המלצות, אל תהססו לפנו אלינו לקבל המלצות על חשמלאים מוסמכים באשקלון ולקבל מאיתנו הצעת מחיר לביצוע עבודת החשמל שאתם צריכים.

חשמלאי ואיש החזקה באשקלון

במבנים מסוימים דורשים אנשי החזקה בעלי רישיון חשמל מתאים. אצלנו בחשמל וולט עובדים שלנו בעלי יידע נרחב במערכות מגורים ותעשייה. אצלנו כל חשמלאי באשקלון הוא איש החזקה אשר מסוגל לבצע עבודות החזקה שוטפות במבנה שלכם. כאשר אתם מתקשרים אלינו לקבל הצעת מחיר אנא ציינו שאתם צריכים עבודות החזקה הכוללות חשמלאי מוסמך באשקלון

חשמלאי ותקשורת

אצלנו בוולט חשמל יודעים לתת פתרונות תקשורת לקווי תקשורת אינטרנטית תקשורת טלפון וטלוויזיה. אנו יודעים לבצע הנחת תשתיות חשמל וטלפון בכל מבנה, בסטנדרטים גבוהים ולפי תכנית חשמל בצורה המהירה והנכונה ביותר.

חשמלאי זול באשקלון

לא תמיד הזול הוא הנכון, במיוחד בעבודת אשר דורשות שימוש בחומרים איכותיים ובבעלי מקצוע מן השורה הראשונה. אצלנו בחשמל וולט תקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם במחיר הטוב ביותר שניתן להציע לסוג העבודה ורמת קושי הביצוע שלה. המחיר נקבע בהתאם למחירון חשמלאים מוסמכים הקבוע בשוק.

חשמלאי זמין באשקלון

כאשר ‏מתקשרים לחשמלאי חשוב מאוד לבדוק זמינות מהירה. ישנם תקלות אשר לא סובלות דיחוי ודורשות חשמלאי מוסמך במהירות גבוהה שיגיע ותקן את תקלת חשמל אצלכם. תקלות אלו כגון מקררים, מזגנים ודודי חימום אינם סובלים דחוי. התקשרו אלינו לחשמל וולט לבדוק זמינות חשמלאי בזמינות גבוהה, ‏אשר יגיע לביתכם במהירות האפשרית כדי לתקן או למנוע תקלת בחשמל שלכם.

חשמלאי זרם חזק

‏ישנם כמה סוגים של חשמלאים ולא כל חשמלאי יכול לטפל במבנים בעלי זרם חזק. חשמלאי זה נקרא חשמלאי זרם גבוה. ברשותנו מספר חשמלאים בעלי רישיון מתאים לטיפול בתקלות חשמל אשר דורשות רישיון חשמל זרם גבוה. התקשרו אלינו לחשמל וולט לקבלת הצעת מחיר לחשמלאי באשקלון אשר ייתן לכם פתרון בבעיות זרם גבוה בתעשייה, חקלאות, עסקי ומוסדי

עבודות חשמל באשקלון

‏כאשר אתם מחפשים חשמלאי באשקלון ‏אתם בוודאי צריכים ביצוע של עבודות חשמל מסוימות. ישנם כמה סוגי חשמלאים. ישנם כאלה אשר רק פותרים תקלות וכאלה אשר עושים תשתיות חשמל. אצלנו בחשמל וולט מבצעים תשתיות חשמל מאפס וגם פותרים תקלות חשמל. אצלנו תקבלו פתרון מושלם לכל העבודות החשמל הדרושות אצלכם בבית או בעסק.

עבודת חשמל שאנו מבצעים:

 • ביקור חשמלאי מוסמך
 • התקנת נקודת תאורה לבית ולמשרד
 • ביקור חשמלאי בשעות הלילה
 • התקנת לוח חשמל (לוח בסיסי)
 • החלפת נקודת שקע חשמל
 • החלפת פקק
 • החלפת שקע תלת פאזי
 • התקנת מפסק פחת – תלת פאזי
 • התקנת מפסק פחת – חד פאזי
 • התקנת מפסק זרם ראשי – תלת פאזי
 • התקנת נקודה למכונת כביסה
 • התקנת נקודת חשמל חדשה -חיווט חיצוני
 • התקנת נקודת חשמל חדשה – חיווט בתוך קיר גבס
 • נקודת חשמל חדשה -חיווט בתוך קיר רגיל – בטון/בלוקים.
 • התקנת נקודת דוד חשמל כולל מפסק
 • התקנת נקודה תלת פאזית למזגן
 • תיקון דודי חשמל
 • בדיקת חשמל

אזורי שירות נוספים של חשמלאי אשקלון

צרו קשר עכשיו
050-999-5224
ניתן ליצור קשר באמצעות מילוי הטופס המופיע למטה